Call +420 723 007 085 Follow us

Víkendový příměstský tábor s angličtinou

Letošní víkendové příměstské tábory s angličtinou se budou, dle možností, konat v níže uvedených termínech.

Kdy:       soboty a neděle,  mezi 9.00 a 17.00 hodinou.*

Cena:     1 500 Kč + obědy (120 Kč za víkend nebo možnost vlastního obědu)

Na přání klientů lze po domluvě tábor uspořádat i s noclehem a v jiném termínu.

* tábor se uskuteční po příhlášení minimálního počtu osmi dětí

sobota a neděle
LEDEN22. a 23. 1.
KVĚTEN7. a 8. 5.

Naše krédo je mluvit, mluvit a zase mluvit

I naše víkendové tábory se zaměřují především na používání angličtiny v běžné, každodenní komunikaci. Na děti mluvíme převážně anglicky a snažíme se je celý pobyt maximálně motivovat tak, aby dělaly to samé.

Mluvení nadále podporujeme různorodými a zábavnými aktivitami, speciálně vytvořenými tak, že si vlastně děti nestačí ani všimnout, že se něco učí. Škola hrou je naší nejosvědčenější technikou.

Víkendový program

Nemáme plán rozvrhnut z minuty na minutu, vše se odvíjí dle aktuálních potřeb dětí. Rádi bychom v našich víkendech navázali na to co děti právě probírají ve škole, zopakovali a prohroubili probranou látku, či zdokonalili to, co se jim právě moc nedaři. Každý večer Vám přijde e-mail plný informací o tom, co se na táboře dělo. Dozvíte se, jak jsme trávili celý den, jaká slovíčka jsme se naučili, a budete se moci skrze fota a krátká videa sami přesvědčit o tom, jaká u nás byla skvělá atmosféra. (Info zasíláme v souladu se zákonem o zpracování osobních dat).

Profesionalita, spolehlivost, jistota

Nabízíme nejen dobrou péči o děti, ale především kvalitní lektorskou práci. Dáváme přednost mírnému a laskavému přístupu a dopřáváme dětem možnost vlastního rozhodování. Snažíme se v dětech probudit nadšení a zájem o angličtinu.

O nás

Po téměř dvaceti letech pobytu ve Velké Británii můžeme vašim dětem nabídnout to nejlepší britské zázemí, jaké mohou v ČR zažít. Náš tábor není o striktní výuce angličtiny, ale především o tom si ji zažít a prožít. Jelikož reálné prvky a podněty nám nejvíce pomáhájí v poznávání nových věcí, je naše zázemí pro náš tábor ideální.

Máme rádi děti, přírodu a zábavu – a jakékoliv možné (a někdy i nemožné) aktivity.

Hlavní lektorka má dlouholeté zkušenosti ze zahraničí a je držitelkou mezinárodního certifikátu CELTA. Ten zaručuje nejenom lektorovu výbornou znalost angličtiny, ale i nadstandartní kvalitu výuky dle požadavků Cambridžské univerzity – více se o mně dočtet zde.

Jsme proškoleni u Českého červeného kříže a jsme držiteli certifikátu Zdravotníka zotavovacích akcí.

Na vyžádání Vám zašleme přihlášku s více informacemi a rádi odpovíme na Vaše dotazy. Neváhejte mě kontaktovat nejlépe e-mailem na tabor@bkenglish.cz nebo na telefonním čísle 723 007 085.
Může se stát, že nebudu moci Váš hovor přijmout, protože právě probíhá výuka či celý výukový blok. Ozvu se Vám hned, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

User Registration

You don't have permission to register

Reset Password