Call +420 723 007 085 Follow us

       Hello, I am Blanka…

                                                                                                              …and I’m your English teacher.

Jmenuji se Blanka a angličtině se věnuji už několik desítek let. Již po střední škole jsem získávala jazykové zkušenosti ve Spojených státech amerických, abych se nakonec vrátila do Evropy a zúročila je ve Velké Británii. Dobrá znalost angličtiny mi otevřela dveře k zajímavým studijním i pracovním příležitostem. Z těch pracovních příležitostí si nejvíce vážím pozice na londýnské univerzitě Queen Mary. Tam jsem působila jako manažerka kanceláře na Výzkumném ústavu pro boj s rakovinou, Barts Cancer Institute. Tato pracovní pozice mi dala bohaté praktické zkušenosti v oblasti Business English a HR English (angličtina pro personalisty), a především díky ní se naskytly i příležitosti studijní. Za nejdůležitější považuji bakalářské studium psychologie a získání certifikátů v kurzech Leadership a Management a projektový management PRINCE2.
V roce 2013 jsem získala nabídku uplatnit všechny své pracovní zkušenosti ve výuce, a ten samý rok jsem úspěšně připravila svoji první skupinu studentů z různých částí světa na Cambridgeské zkoušky. Zjistila jsem, že mě výuka angličtiny baví, a to hlavně díky kreativitě, kterou jazyková výuka nabízí. Ráda vymýšlím různorodé, zajímavé a komunikativní aktivity a baví mě přizpůsobování výuky každému ze svých studentů dle jejich individuálních potřeb. Raduji se z každého pokroku svých studentů, které jsou i pro mě obrovskou motivací.
Protože je pro mě důležité další vzdělávání a snaha poskytovat jen ty nejkvalitnější služby, získala jsem mezinárodní certifikát pro učitele angličtiny CELTA, který zaručuje nejenom lektorovu výbornou znalost angličtiny, ale i nadstandartní kvalitu výuky dle požadavků Cambridgeské univerzity.
Za dobu mého působení v České republice jsem úspěšně navázala spolupráci s firmami Savencia, Nikon, Meritage, BES, Elko Metal Parts a učila jsem na Základní škole v Sedlčanech a Vysokém Chlumci. Spolupracuji s klienty v jejich individuálním či skupinovém vzdělávání. Pořádám letní a víkendové dětské tábory s angličtinou, pobytové zážitkové kurzy a  kroužky angličtiny pro předškoláky i žáky na prvním a druhém stupni.

 

 

 

User Registration

You don't have permission to register

Reset Password