Call +420 723 007 085 Follow us

Léto 2022 je plné.

Přihláška, smlouva a ostatní podklady pro přihlášené (léto 2022)


LÉTO 2021 – VIDEO

Tábory probíhají v malé vesničce Nechvalice na Sedlčansku, v soukromém areálu, který je uzpůsobený dětem jak na pobyt venku, tak i uvnitř. Venkovní prostory nabízí možnost využití trampolín (originální bezpérový systém, díky němuž jsou tyto trampolíny hodnoceny jako jedny z nejbezpečnějších) prolézaček, houpaček, pískoviště, travnatého hřiště a bazénu.

Vnitřní prostory nabízejí ideální zázemí pro výuku angličtiny, přístup k ruzným materiálům a pracovním potřebám, které jsou pro výuku hrou nepostradatelné. V těchto prostorách se také nachází ubytování pro děti (tři čtyřlůžkové pokoje), sociální zázemí, plně vybavená kuchyň, jídelní prostory a herna.

I letošní tábor je určen pro děti ve věku od 4 – 15-ti let (tábor s noclehem je vhodný pro děti od 6ti let). Táborový termín se uskuteční pouze v případě že se zaregistruje minimální počet osmi dětí.

Cena obou táborů zahrnuje:

Celodenní originální výuku angličtiny – používáme vlastní materiály, které jsou vždy přizpůsobeny Vašim dětem tak, aby je zaujaly, bavily a samozřejmě i naučily.
Veškeré pomůcky jsou v ceně a děti k nim mají neomezený přístup v průběhu celého týdne.
Pestrost výuky – každý den nás doprovází vybrané téma, se kterým pak průběžně pracujeme celý den a ke kterému se v průběhu týdne vracíme – při hrách, u oběda, v bazéně, na procházce, či při fotbale. Prostě angličtina nás za celý týden neopustí, a hlavně – víme, že Vaše děti bude bavit. Vždy nás těší slyšet, jak angličtinou  ještě i po večerech žije celá rodina.
Zpětná vazba – každý večer Vám přijde e-mail plný informací o tom, co se na táboře dělo. Dozvíte se, jak jsme trávili celý den, jaká slovíčka jsme se naučili, a budete se moci skrze fota a krátká videa sami přesvědčit o tom, jaká u nás byla skvělá atmosféra.
Úrazové pojištění po celou délku táborového pobytu.
Svačiny a pitný režim

PříměstskýS noclehem
Obědy nejsou zahrnuty v ceně a nabízíme rodičům dvě možnosti – objednávka polévky a hlavního jídla z restaurace, cena bude dle aktuální nabídky (loni 65 Kč / dítě / den). Menu na celý týden zájemcům zasíláme několik dní před zahájením pobytu (platba probíhá v hotovosti v den nástupu na tábor), nebo si dítě přinese vlastní oběd.Veškerá strava je zahrnuta v ceně tábora
(6 x snídaně, 6 x večeře, 5 x oběd)5 x ubytování

Angličtina nás bude doprovázet od snídaně až po večeři a využijeme ji i ve večerních aktivitách.


Napsali o nás:

Takový úžasný přístup k dětem a k “výuce” angličtiny se jen tak nevidí…. Jen tak dále a my u Vás budeme “vaření, pečení”….

Každodenní report toho, co se ten den událo. Mám přehled a vím, že je dcera v pořádku. Navíc spokojená dcera, která dlouho vypráví zážitky z tábora a při vzpomínce má úsměv od ucha k uchu.

Velmi děkujeme za podrobné reporty z každého dne, včetně fotek a videí. To je výjimečné!

Moc děkujeme Blance i Mírovi za bezva tábor! Děti byli nadšený a určitě chtějí jet příští rok znova 🙂

Děti některá slovní spojení, např. Can I have používají doposud

Zvirata v realite, kamaradi, lektori, bazen, hry

Výborná atmosféra, dny plné nápadů a nových podnětů

Střídání aktivit, venku i vevnitř. Zvířátka, velká houpačka, spaní.

Klidná a přátelská atmosféra

Libilo se mi, jak jste se věnovali dětem během celého pobytu. Že jste dokázali “zabavit” děti všech věkových kategorií najednou. Veškerá konverzace v Aj formou her, zábavy, soutěží a očekávání, co zase příště nastane. Syn se vrátil naprosto spokojený.

 

Ještě jednou oběma moc děkujeme za skvělý týden, který jste dětem připravili. Každý den byly moc nadšení (a my s nimi) a těšily se na další den u vás ve “školce” , tak táboru říkal Vašík. Je až neskutečné jak zapojují během dne angličtinu do hovoru (Vašík méně, Janicčka více), za týden skvělý pokrok – je vidět, že jste lidi na správném místě. Moc rádi vás budeme všude chválit a doporučovat.

Perfektní individuální přístup. Nadšení dětí.

 

Váš přístup k dětem, výuka AJ hravou a zážitkovou formou.

 

Kreativita, přizpůsobivost, informovanost – zpětná vazba k rodičům.

Více o našem táboře:

Naše krédo je mluvit, mluvit a zase mluvit

Náš tábor se zaměřuje především na používání angličtiny v běžné každodenní komunikaci. Na děti mluvíme převážně anglicky a snažíme se je celý týden maximálně motivovat tak, aby dělaly to samé.

Mluvení nadále podporujeme různorodými a zábavnými aktivitami speciálně vytvořenými tak, že si děti nestačí ani všimnout, že se něco učí. Škola hrou je naší nejosvědčenější technikou.

Program tábora

Nabízíme nejen dobrou péči o děti, ale především kvalitní lektorskou práci. Dáváme přednost mírnému a laskavému přístupu a dopřáváme dětem možnost vlastního rozhodování. Snažíme se v dětech probudit nadšení a zájem o angličtinu.

Náš program není rozvržen přesně na minuty, vše se odvíjí dle aktuálních potřeb dětí. Každý večer Vám zašleme e-mail s informacemi o průběhu táborového dne a taky videa a fotky (vše v souladu se zákonem o zpracování osobních dat).

O nás

Po téměř dvaceti letech pobytu ve Velké Británii můžeme vašim dětem nabídnout to nejlepší britské léto, jaké mohou v ČR zažít. Náš tábor není o striktní výuce angličtiny, ale především o tom si ji zažít a prožít. Jelikož reálné prvky a podněty nám nejvíce pomáhájí v poznávání nových věcí, je naše zázemí pro náš tábor ideální.

Máme rádi děti, přírodu a zábavu – a jakékoliv možné (a někdy i nemožné) aktivity.

Hlavní lektorka má dlouholeté zkušenosti ze zahraničí a je držitelkou mezinárodního certifikátu CELTA. Ten zaručuje nejenom lektorovu výbornou znalost angličtiny, ale i nadstandartní kvalitu výuky dle požadavků Cambridžské univerzity.

Jsme proškoleni u Českého červeného kříže a jsme držiteli certifikátu Zdravotníka zotavovacích akcí.

Zkušenosti

V každém roce je úžasné vidět a zažít nadšené reakce dětí na náš pečlivě sestavený denní program, soutěže, hry a zábavu. Byli jsme rádi i za všechny zpětné vazby od rodičů, které nás motivovaly k další práci. Po letních táborech a pro opakovaný zájem o angličtinu hrou  vedeme od září tříhodinový týdenní kroužek angličtiny, a také pořádáme víkendové tábory během školního roku. Přehled veškerých akcí najdete zde.

Veškeré podklady potřebné k přihlášení Vašich dětí najdete zde, popřípadě Vám je rádi zašleme – neváhejte mě kontaktovat e-mailem na tabor@bkenglish.cz nebo na telefonním čísle 723 007 085.
Může se stát, že nebudu moci Váš hovor přijmout, protože právě probíhá výuka či celý výukový blok. Ozvu se Vám hned, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

User Registration

You don't have permission to register

Reset Password