Call +420 723 007 085 Follow us

Víkendový zážitkový pobyt s noclehem – Velikonoce (ZRUŠENO)

Po úspěšném Halloween Breakaway jsme pro Vás přichystali další zážitkový pobyt na téma Velikonoce. Tento svátek a s ním spojené tradice jsou po celém světě různorodé a my se s několika nejenom seznámíme, ale také si je i zažijeme a prožijeme.

Vše samozřejmě v angličtině. Pohoda pro Vás, zábava pro děti.

Kdy:    pátek 3. 4. (příjezd od 18.00) – neděle 5. 4. (odchod v 15.00)
Kde:    BK English, Nechvalice 32, okr. Příbram
Cena:  2 400 Kč

 

Cena zahrnuje:

  • Celodenní originální výuku angličtiny – používáme vlastní materiály, které jsou vždy přizpůsobeny Vašim dětem tak, aby je zaujaly, bavily a samozřejmě i hodně naučily.
  • Aktivní a zábavná angličtina – motivujeme děti mluvit, mluvit, mluvit …
  • Individuální, laskavý a přátelský přístup k dětem.
  • Veškeré pomůcky jsou v ceně a děti k nim mají neomezený přístup v průběhu celého pobytu.
  • Ubytování na dvě noci.
  • Strava po dobu pobytu, tzn. 2 x snídaně, 2 x večeře, 2 x obědy, svačiny a pitný režim po celý pobyt.
  • Zpětnou vazbu – informace, videa a fotodokumentace zaslaná po skončení víkendu.
  • Úrazové pojištění po celou délku pobytu.

    Napsali o nás (letní příměstský tábor):

Libilo se mi, jak jste se věnovali dětem během celého pobytu. Že jste dokázali “zabavit” děti všech věkových kategorií najednou. Veškerá konverzace v Aj formou her, zábavy, soutěží a očekávání, co zase příště nastane. Syn se vrátil naprosto spokojený.

 

Ještě jednou oběma moc děkujeme za skvělý týden, který jste dětem připravili. Každý den byly moc nadšení (a my s nimi) a těšily se na další den u vás ve “školce” , tak táboru říkal Vašík. Je až neskutečné jak zapojují během dne angličtinu do hovoru (Vašík méně, Janicčka více), za týden skvělý pokrok – je vidět, že jste lidi na správném místě. Moc rádi vás budeme všude chválit a doporučovat.

Perfektní individuální přístup. Nadšení dětí.
Váš přístup k dětem, výuka AJ hravou a zážitkovou formou.
Kreativita, přizpůsobivost, informovanost – zpětná vazba k rodičům.

Více o nás:

Naše krédo je mluvit, mluvit a zase mluvit

Náše pobyty se zaměřují především na používání angličtiny v běžné každodenní komunikaci. Na děti mluvíme převážně anglicky a snažíme se je maximálně motivovat tak, aby dělaly to samé.

Mluvení nadále podporujeme různorodými a zábavnými aktivitami speciálně vytvořenými tak, že si děti nestačí ani všimnout, že se něco učí. Škola hrou je naší nejosvědčenější technikou.

Program pobytu

Nabízíme nejen dobrou péči o děti, ale především kvalitní lektorskou práci. Dáváme přednost mírnému a laskavému přístupu a dopřáváme dětem možnost vlastního rozhodování. Snažíme se v dětech probudit nadšení a zájem o angličtinu.

Náš program není rozvržen přesně na minuty, vše se odvíjí dle aktuálních potřeb dětí. Obdržíte i e-mail s informacemi o průběhu pobytu a taky videa a fotky (vše v souladu se zákonem o zpracování osobních dat).

O nás

Po téměř dvaceti letech pobytu ve Velké Británii můžeme vašim dětem nabídnout to nejlepší britské léto, jaké mohou v ČR zažít. Naše kurzy nejsou o striktní výuce angličtiny, ale především o tom si ji zažít a prožít. Jelikož reálné prvky a podněty nám nejvíce pomáhájí v poznávání nových věcí, je naše zázemí pro náš tábor ideální.

Máme rádi děti, přírodu a zábavu – a jakékoliv možné (a někdy i nemožné) aktivity.

Hlavní lektorka má dlouholeté zkušenosti ze zahraničí a je držitelkou mezinárodního certifikátu CELTA. Ten zaručuje nejenom lektorovu výbornou znalost angličtiny, ale i nadstandartní kvalitu výuky dle požadavků Cambridžské univerzity. Více se dočtete zde.

Jsme proškoleni u Českého červeného kříže a jsme držiteli certifikátu Zdravotníka zotavovacích akcí.

Zkušenosti

V našich letních příměstských táborech bylo úžasné vidět a zažít nadšené reakce dětí na náš pečlivě sestavený denní program, soutěže, hry a zábavu. Byli jsme rádi i za všechny zpětné vazby od rodičů, které nás motivovaly k další práci. Po letních táborech a pro opakovaný zájem o angličtinu hrou  vedeme od září tříhodinový týdenní kroužek angličtiny, a také pořádáme víkendové tábory během školního roku.

Na vyžádání Vám zašeleme přihlášku s více informacemi a rádi odpovíme na Vaše dotazy. Neváhejte mě kontaktovat e-mailem na tabor@bkenglish.cz nebo na telefonním čísle 723 007 085.
Může se stát, že nebudu moci Váš hovor přijmout, protože právě probíhá výuka či celý výukový blok. Ozvu se Vám hned, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

 

User Registration

You don't have permission to register

Reset Password