Call +420 723 007 085 Follow us

Temíny letních příměstských táborů pro rok 2020 budou vypsány na jaře

Info o letních příměstkých táborech uskutečněné v roce 2019

Volné termíny:

Od – do:

Cena:

22. 7. – 26. 7.termín plně obsazen
29. 7. –  2. 8. termín plně obsazen
12. 8. – 16. 8.termín plně obsazen
19. 8. – 23. 8.termín plně obsazen
8.00 – 16.302 650 Kč / týden / dítě*

Cena zahrnuje:

  • Celodenní originální výuku angličtiny – používáme vlastní materiály, které jsou vždy přizpůsobeny Vašim dětem tak, aby je zaujaly, bavily a samozřejmě i hodně naučily.
  • Veškeré pomůcky jsou v ceně a děti k nim mají neomezený přístup v průběhu celého týdne.
  • Pestrost výuky – každý den nás bude doprovázet vybrané téma se kterým pak průběžně pracujeme celý den a ke kterému se budeme v průběhu týdnu vracet – při hrách, u oběda, v bazéně, na procházce, či při fotbale. Prostě angličtina nás za celý týden neopustí, a hlavně – víme, že Vaše děti bude bavit. Vždy nás těší slyšet, jak angličtinou  ještě i po večerech žije celá rodina.
  • Zpětnou vazbu – každý večer Vám přijde e-mail plný informací o tom, co se na táboře dělo. Dozvíte se, jak jsme trávili celý den, jaká slovíčka jsme se naučili, a budete se moci skrze fota a krátká videa sami přesvědčit o tom, jaká u nás byla skvělá atmosféra.
  • Úrazové pojištění po celou délku táborového pobytu.
  • Svačiny a pitný režim po celý den*Obědy nejsou zahrnuty v ceně a nabízíme rodičům dvě možnosti – objednávka polévky a hlavního jídla z restaurace, cena je 60 Kč / dítě / den (menu na celý týden zájemcům zasíláme několik dní před zahájením pobytu, platba probíhá v hotovosti v den nástupu na tábor) nebo si dítě přinese vlastní oběd.

    Napsali o nás:

Libilo se mi, jak jste se věnovali dětem během celého pobytu. Že jste dokázali “zabavit” děti všech věkových kategorií najednou. Veškerá konverzace v Aj formou her, zábavy, soutěží a očekávání, co zase příště nastane. Syn se vrátil naprosto spokojený.

 

Perfektní individuální přístup. Nadšení dětí.

 

Váš přístup k dětem, výuka AJ hravou a zážitkovou formou.

 

Kreativita, přizpůsobivost, informovanost – zpětná vazba k rodičům.

Více o našem táboře:

Naše krédo je mluvit, mluvit a zase mluvit

Náš tábor se zaměřuje především na používání angličtiny v běžné každodenní komunikaci. Na děti mluvíme převážně anglicky a snažíme se je celý týden maximálně motivovat tak, aby dělaly to samé.

Mluvení nadále podporujeme různorodými a zábavnými aktivitami speciálně vytvořenými tak, že si děti nestačí ani všimnout, že se něco učí. Škola hrou je naší nejosvědčenější technikou.

Program tábora

Nabízíme nejen dobrou péči o děti, ale především kvalitní lektorskou práci. Dáváme přednost mírnému a laskavému přístupu a dopřáváme dětem možnost vlastního rozhodování. Snažíme se v dětech probudit nadšení a zájem o angličtinu.

Náš program není rozvržen přesně na minuty, vše se odvíjí dle aktuálních potřeb dětí. Každý večer Vám zašleme e-mail s informacemi o průběhu táborového dne a taky videa a fotky (vše v souladu se zákonem o zpracování osobních dat).

O nás

Po téměř dvaceti letech pobytu ve Velké Británii můžeme vašim dětem nabídnout to nejlepší britské léto, jaké mohou v ČR zažít. Náš tábor není o striktní výuce angličtiny, ale především o tom si ji zažít a prožít. Jelikož reálné prvky a podněty nám nejvíce pomáhájí v poznávání nových věcí, je naše zázemí pro náš tábor ideální.

Máme rádi děti, přírodu a zábavu – a jakékoliv možné (a někdy i nemožné) aktivity.

Hlavní lektorka má dlouholeté zkušenosti ze zahraničí a je držitelkou mezinárodního certifikátu CELTA. Ten zaručuje nejenom lektorovu výbornou znalost angličtiny, ale i nadstandartní kvalitu výuky dle požadavků Cambridžské univerzity.

Jsme proškoleni u Českého červeného kříže a jsme držiteli certifikátu Zdravotníka zotavovacích akcí.

Zkušenosti

V loňském roce měly naše příměstské tábory premiéru a bylo úžasné vidět a zažít nadšené reakce dětí na náš pečlivě sestavený denní program, soutěže, hry a zábavu. Byli jsme rádi i za všechny zpětné vazby od rodičů, které nás motivovaly k další práci. Po letních táborech a pro opakovaný zájem o angličtinu hrou  vedeme od září tříhodinový týdenní kroužek angličtiny, a také pořádáme víkendové tábory během školního roku.

Veškeré podklady potřebné k přihlášení Vašich dětí najdete zde, popřípadě Vám je rádi zašleme – neváhejte mě kontaktovat e-mailem na tabor@bkenglish.cz nebo na telefonním čísle 723 007 085.
Může se stát, že nebudu moci Váš hovor přijmout, protože právě probíhá výuka či celý výukový blok. Ozvu se Vám hned, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

User Registration

You don't have permission to register

Reset Password